ساعات کاری، قرارداد و هزینه

به دلیل شیوع بیماری کرونا، ساعت کاری از شنبه تا پنج شنبه از ساعت ١٠ صبح تا ساعت ٢ بعد از ظهر است.

کارفرما میبایست طی تماس تلفنی با دفتر استودیو موارد مورد نیاز خود را اعلام نماید ( بطور مثال : طراحی سایت و سئو ، سوشیال مدیا و غیره ) سپس آنالیز و برآورد هزینه توسط تیم ما انجام و نتیجه اعلام خواهد شد.

این مدت بستگی به درخواست متقاضی دارد اما بصورت استاندارد این قراردادها شش ماهه و قابل تمدید است.

سوالات فنی

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام می شود. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا پیوند‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو می نامیم.

محتوا آن چیزی است که باید از طریق یک رسانه به عنوان گفتار، نوشتار یا هر یک از هنرهای گوناگون بیان شود. محتوا برای بیان خود، توزیع، بازاریابی و انتشار را پی می‌گیرد. فرم‌های معمول ایجاد محتوا شامل نگهداری و به‌روزرسانی وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌نویسی، عکاسی، فیلمبرداری، تحلیل برخط، نگهداری حساب‌های رسانه‌های اجتماعی‌، ویرایش و توزیع رسانه‌های دیجیتال است.

انیمیشن های سه بعدی معمولاً در ساخت تیزر تبلیغاتی و یا در فیلم هایی دیده می شود که صحنه هایی شامل، انفجارهای مهیب و یا تصادف‌های مهلک دارد. به این دلیل از انیمیشن های سه بعدی برای انجام این کارها استفاده می شود که هم از خطرات ناشی از انجام آنها در واقعیت جلوگیری شود و هم هزینه ها کاهش پیدا کند. در واقع با انیمیشن می توانند صحنه هایی را خلق کنند که در واقعیت، شاید نتوانند به خوبی انیمیشن بسازند.