برندینگ

تیم طراحی آرتا تکنیکال، خدمات برندینگ را با بالاترین کیفیت، در کمترین زمان به مشتریان خود ارائه می دهد. افراد متخصص در حوزه برندینگ و استراتژی بازاریابی تیم آرتا تکنیکال، تحصیل کرده و مجرب در این زمینه هستند.

ارائه خدمات برندیگ

برخی از خدماتی که ارائه می دهیم:

«طراحی لوگو قوی و حرفه ای»

داشتن یک لوگو حرفه‌ای با طراحی عالی، سبب اعتماد مشتریان و اعتبار شرکت شما می‌شود. تیم آرتاتکنیکال دارای طراحان گرافیک حرفه‌ای و آشنا به اصول برندیگ و طراحی لوگو است. جهت دیدن نمونه کارهای ما می‌توانید وارد منوی نمونه کارها شوید.

«طراحی استراتژی برای کسب و کارتان»

برای سازمان یا شرکت‌تان باید یک هدف، چشم‌انداز و بیانیه ماموریت داشته باشد. یعنی یک نقشه کار و برنامه‌ریزی برای کسب و کارتان طراحی کنید. تیم ما با داشتن تخصص در زمینه‌ی برندینگ، استراتژی مناسبی برای کسب‌و‌کارتان طراحی میکند.

«وب سایت»

وب‌سایت به شما در جهت معرفی محصول و خدمات و رونق کسب‌وکارتان کمک می‌کند. تیم آرتاتکنیکال برای شما طراحی سایت به‌صورت حرفه ای انجام می‌دهد. جهت مشاهده نمونه کارها می‌توانید کلیک کنید.

«تولید محتوا»

در عصر حاضر، بازاریابی محتوا از مهم ترین و موثر ترین شیوه های بازاریابی است. اگر محتوای با کیفیت و موثری داشته باشید، مشتریان شما روز به روز بیشتر می­ شود. تیم آرتاتکنیکال خدمات تولید محتوا را با بالاترین کیفیت برای مشتریان خود ارائه می‌کند.

«بازاریابی مجازی»

ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم. امروزه تبلیغات و بازاریابی برای برندها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. افراد زیادی از اینترنت و تلفن همراه استفاده می‌کنند درنتیجه معرفی برند به‌صورت اینترنتی، تاثیر بیشتری روی مخاطبان دارد. گروه آرتاتکنیکال با مدیریت شبکه‌های مجازی و بازاریابی در محیط اینترنتی، کسب‌وکارتان را رونق می‌بخشد.

آموزش بازاریابی دیجیتال

هزینه خدمات برندینگ

جهت اطلاع از هزینه ها می‌توانید با ما تماس بگیرید. با توجه به سفارش مشتریان ، محاسبه قیمت آرتاتکنیکال به صورت خودکار است. جهت مشاوره درباره برندینگ می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

یعنی هزینه بر اساس درخواست مشتری محاسبه و به ایشان نمایش داده می‌شود. هزینه این خدمات برای تمامی مشتریان عزیز، یکسان محاسبه می‌شود.

نمونه کار خدمات برندینگ

جهت مشاهده نمونه کار های ما می توانید به بخش نمونه کارها، در منوی بالای صفحه ، وارد شوید. تمام نمونه کار های ما در آن قسمت قابل مشاهده هستند. همچنین در قسمت پایین صفحه، شماره تماس همکاران ما درج شده است.

چرا تیم آرتاتکنیکال:

  • گروه ما به اصول برندینگ آشنایی کامل دارد و در این زمینه تحصیل کرده‌اند.
  • تیم آرتاتکنیکال دارای گرافیست‌های حرفه‌ای درجهت طراحی لوگو و هویت بصری برندتان است.
  • تیم‌ما برای معرفی برندتان از طراحی‌سایت و مدیریت شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.
  • قیمت مناسب جهت خدمات برندینگ و مشاوره‌ی آن ارائه می‌کنیم.
  • رضایت و موفقیت مشتری‌هایمان اهمیت زیادی برای ما دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با همکاران ما در گروه آرتاتکنیکال تماس بگیرید.